لِیسه شَهِید غُلام حَسن

منوي اصلي
تماس با ما
نظرسنجی

آرشيو موضوعي

لينکستان

ساعت

امکانات وبلاگ لیسه شهید غلام حسن

Afghanistan حالا ساعت

AFG Make your flash banner free online free counters

Create your flash banner online in 5 step Generate your flash banner free online <a href="http://slideful.com/v20100826_0341324587088914_fp.htm">View the slide show</a>
----نمایش آمار بازدید کننده گان-----
Online User

انتقال طیاره از جاغوری به کابل جهت پرواز آزمایشی با دو فروند چرخ بال

بسمه تعالی

انتقال طیاره از جاغوری به کابل  جهت پرواز آزمایشی  با دو فروند چرخ بال

ورد  والی غزنی به جاغوری جهت انتقال طیاره

 روز دوشنبه مورخه 26/7/1389 ورود نا به هنگام والی ولایت غزنی به جاغوری   با هیئت همراه با دو فروند چرخ بال مسئولین منطقه را  دست پاچه کرد. والی با هیئت همراه از ولسوالی جاغوری بازدید نمودند و مورد استقبال گرم مردم جاغوری قرار گرفتند .


ولسوال جاغوری ضمن  خیر مقدم  به مهمانان گفت : ما از سفر والی صاحب به منطقه جاغوری خبر نبودیم که مردم شریف جاغوری را برای پذیرایی مناسب از شما و هیئت همراه  با خبر می ساختیم .

ورود والی غزنی به جاغوری جهت انتقال طیاره به کابل

 

  آقای محمد موسی اکبر زاده والی محترم ولایت غزنی ضمن قدر دانی از پذیرایی مردم جاغوری گفت : خیلی خوشحالم که امروز در جمع شما قرار دارم . وی اضافه نمود  این سفر من به منطقه جاغوری  غیر رسمی می باشد.  انشاء الله در آینده نزدیک یک سفر رسمی به ولسوالی زیبا ،معارف دوست ، علم پرور  و فرهنگی جاغوری خواهم داشت . همچنان می خواهم یاد آور شوم که من در جلسه پی دی سی شرکت نموده بودم   همه ی پروژه های تان را تحویل دادم.  انشاء الله در آینده نزدیک شاهد انجام آن پروژه ها خواهیم بود.  ایشان گفت این پروژه ها عبارت از پل ، پل چک و ساختن مکاتب و ... می باشد .

 همچنان در مورد سرک جاغوری قره باغ نیز یاد آور شده و گفته است که : من با مسئولین صحبت کردم شرکت قبلی یک شرکت بی کاره بود از این خاطر کار قبلی آن ناکام ماند  و انشاء الله شرکت بعدی یک شرکت موفق خواهد بود .

 گفته می شود هدف اصلی  از آمدن والی غزنی به جاغوری ،بازدید از ولسوالی جاغوری و همچنان  انتقال طیاره ساخته شده توسط یکی از فرزندان برومند هزاره  به مرکز کابل جهت پرواز آزمایشی می باشد .

والی غزنی در جاغوری

 

 اری دوستان ، قرار بود ه است  که روز یکشنبه هفته جاری طیاره مذکور جهت پرواز آزمایشی به کابل انتقال یابد . اما به تاخیر افتاد. به هرصورت افغانستان است  . مسایل امنیتی و... همه ی اینها در این مسایل دخیل است .

 بلاخره روز دوشنبه  طیاره مذکور با همراهی ولسوال محترم جاغوری آقای ظفر شریف و والی محترم ولایت غزنی آقای محمد موسی اکبر زاده و تعدادی دوستان دیگر  از جاغوری به پایتخت انتقال یافت . آقای مومن زاده مدیر سایت جاغوری یک هم از جمله هیئت همراه می باشد تا گزارش پرواز موفقیت آمیز طیاره مذکور را تحت پوشش خبری قرار دهد  . هنوز برنامه بعدی به او اعلان نشده است. تا اطلاع بعدی مراکز اطلاع رسانی را تعقیب نمایید.

منبع

نويسنده: گلزاری تاريخ: ۱۳۸٩/٧/٢۸ موضوع: لينک به اين مطلب نظرات () برگشت به صفحه نخست

درباره وبلاگ


نويسندگان و گالری عکس"اسلاید شو"


وضعیت آب و هوا

جستجوي مطالب

آخرین عکس های فتوبلاگ لیسه شهید غلام حسن


طراح قالب

© All Rights Reserved to shahidgholamhasanschool.Blogfa.com | Template By: TEMPHA.COM

Make your flash banner free online src="http://iqna.ir/Hadith/Fa/Hadith_flashes/Imam1_11.swf" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent">
---------------------------------- --------------لیسه شهید غلام حسن--------------
Susa Web Tools
---------------------------------------------------------------