لِیسه شَهِید غُلام حَسن

منوي اصلي
تماس با ما
نظرسنجی

آرشيو موضوعي

لينکستان

ساعت

امکانات وبلاگ لیسه شهید غلام حسن

Afghanistan حالا ساعت

AFG Make your flash banner free online free counters

Create your flash banner online in 5 step Generate your flash banner free online <a href="http://slideful.com/v20100826_0341324587088914_fp.htm">View the slide show</a>
----نمایش آمار بازدید کننده گان-----
Online User

کشف موجود حیرت انگیز در تایلند

رسانه‌های تایلند از کشف موجودی عجیب در یکی از مناطق این کشور خبر داده و اعلام کردند: کشف این موجود، تعجب و حیرت مردم را بر انگیخت.

به گزارش ایسنا، هفته گذشته اهالی یکی از روستاهای تایلند حین گشت‌زنی در نواحی اطراف محل سکونتشان بودند که با موجودی عجیب برخورد کردند.


به گزارش ایسنا، هفته گذشته اهالی یکی از روستاهای تایلند حین گشت‌زنی در نواحی اطراف محل سکونتشان بودند که با موجودی عجیب برخورد کردند.

این در حالیست که مردم پس از انتقال جسد این موجود عجیب به روستا، آن را بر روی یک سکو قرار داده و هم اکنون پس از گذشت یک هفته این موجود را عبادت می‌کنند.

در گزارش رسانه‌های دولتی تایلند، نیز آمده است که حتی برخی از سکنه این روستا با روشن کردن شمع و سوزاندن عود از این موجود حفاظت می‌کنند.

البته هنوز موجودیت این مخلوق مشخص نشده است. با این حال، احتمال داده می‌شود این موجود یک نوع حیوان باشد.نويسنده: گلزاری تاريخ: ۱۳۸٩/٦/٢٠ موضوع: لينک به اين مطلب نظرات () برگشت به صفحه نخست

درباره وبلاگ


نويسندگان و گالری عکس"اسلاید شو"


وضعیت آب و هوا

جستجوي مطالب

آخرین عکس های فتوبلاگ لیسه شهید غلام حسن


طراح قالب

© All Rights Reserved to shahidgholamhasanschool.Blogfa.com | Template By: TEMPHA.COM

Make your flash banner free online src="http://iqna.ir/Hadith/Fa/Hadith_flashes/Imam1_11.swf" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent">
---------------------------------- --------------لیسه شهید غلام حسن--------------
Susa Web Tools
---------------------------------------------------------------