لِیسه شَهِید غُلام حَسن

منوي اصلي
تماس با ما
نظرسنجی

آرشيو موضوعي

لينکستان

ساعت

امکانات وبلاگ لیسه شهید غلام حسن

Afghanistan حالا ساعت

AFG Make your flash banner free online free counters

Create your flash banner online in 5 step Generate your flash banner free online <a href="http://slideful.com/v20100826_0341324587088914_fp.htm">View the slide show</a>
----نمایش آمار بازدید کننده گان-----
Online User

تاثیر صفحه نمایش کمپیوتر روی صورت زنان

تاثیر صفحه نمایش کمپیوتر روی صورت زنان

کار زنان با کامپیوتر

زنانی که مدت زمان طولانی را در پشت کامپیوتر سپری می‌ کنند دچار چین و چروک‌ های صورت و افتادگی پوست می ‌شوند.

به نقل از دکتر مایکل پراگر یک جراح زیبایی در این باره گفت: امروزه شاهد افزایش پدیده‌ ای به نام "صورت ‌های مانیتوری" هستیم که در بسیاری از زنان شاغل که ساعت ‌های طولانی با کامپیوتر کار می ‌کنند دیده می ‌شود. معمولا سرعت پیر شدن صورت در این زنان بیش ‌تر از حد معمول است.


او در این باره گفت: اگر شما هم جزو افرادی هستید که در هنگام کار کردن با کامپیوتر اخم می ‌کنید و بیش از حد تمرکز می ‌کنید، بدون تردید دچار چین و چروک در صورت و خصوصا روی پیشانی خود می ‌شوید.

مهم‌ ترین دلیل این موضوع این است که زنان ساعت‌ های طولانی رو به رویصفحه کمپیوتر می ‌نشینند و در این مدت بسیار کم تغییر وضعیت می ‌دهند.

 اگر شما ساعت ‌های طولانی به سمت پایین نگاه کنید، عضلات گردن تان کوتاه شده و دچار شل شدگی می‌ شوند. به مرور زمان این پدیده به شکل رشد چانه ی دوم در زیر گلوی شما نشان داده می ‌شود. این پدیده همزمان با رشد استفاده از کامپیوترها در بین نسل حاضر بیش از گذشته دیده می‌ شود.

 تقریبا از 10 سال پیش استفاده از کامپیوترها رشد چشم ‌گیری داشت. زنانی که امروزه به این مشکلات دچار می ‌شوند نزدیک به 10 سال است که از کامپیوتر استفاده می‌ کنند، اما امروزه بسیاری از نوجوانان از سنین بسیار پایین استفاده از کامپیوتر را شروع می ‌کنند و به این ترتیب باید گفت احتمال ابتلای آن‌ ها به این مشکلات بسیار بیش ‌تر از نسل قبل خواهد بود.

بسیاری از ما زمانی که درگیر کار مهمی هستیم و یا فکر می‌ کنیم، به طور ناخودآگاه اخم می ‌کنیم که این موضوع در درازمدت اثرات بدی روی پوست باقی می‌ گذارد.

نويسنده: گلزاری تاريخ: ۱۳۸٩/٧/۱٠ موضوع: لينک به اين مطلب نظرات () برگشت به صفحه نخست

درباره وبلاگ


نويسندگان و گالری عکس"اسلاید شو"


وضعیت آب و هوا

جستجوي مطالب

آخرین عکس های فتوبلاگ لیسه شهید غلام حسن


طراح قالب

© All Rights Reserved to shahidgholamhasanschool.Blogfa.com | Template By: TEMPHA.COM

Make your flash banner free online src="http://iqna.ir/Hadith/Fa/Hadith_flashes/Imam1_11.swf" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent">
---------------------------------- --------------لیسه شهید غلام حسن--------------
Susa Web Tools
---------------------------------------------------------------