دانلود نرم افزار

    دانلود:ِDownload

 رمز:www.shahidgholamhasanschool.com

 

نرم افزار جهت یابی ماهواره و تنظیم دیش

نرم افزار mkon’s SarCalc نرم افزاری است که شما با دادن موقعیت مکانی خود شامل کشور و شهری که در آن قرار دارید موقعیت مکانی ۱۴۰ ماهواره موجود خارج از جو زمین را محاسبه کرده و به شما جهت دقیق آنها را نشان می دهد . از این نرم افزار برای تنظیم یک دیش برای دریافت فرکانسهای یک ماهواره استفاده می شود . شما با داشتن این نرم افزار و یک ست فایندر که وسیله ای برای اندازه گیری شدت و قوت فرکانس دریافتی است می توانید خودتان دیش خود را در هر مسیری که می خواهید تنظیم نمایید. روش کار به این صورت است که بعد از نصب نرم افزار موقعیت مکانی خود را به mkon’s SarCalc می دهید و ماهواره مورد نظر خود را که قصد تنظیم دیش برای دریافت فرکانسهای آن دارید را در لیست محاسبه شده توسط این نرم افزار انتخاب می کنید و با دیدن جزئیات مسیر دقیق قرار گیری دیش شامل آزیموت و فراز و ساعت ال ان بی جهتی که باید دیش را تنظیم کنید مشاهده می کنید. همچنین با این نرم افزار می توانید
مقدار فاصله مناسب دیش از یک مانع را با دادن ارتفاع مانع محاسبه کنید.

نام نرم افزار : mkon’s SarCalc
ناشر:dxmartin.at
سیستم عامل مورد نیاز: خانواده ویندوز
نحوه کار با فایندر:
در منوی نصب ریسیور یا کارت دی وی بی گزینه جستجوی دستی را انتخاب کنید و ماهواره و فرکانسی قصد دارید دیش را در مسیرش تنظیم کنید در آن وارد کنید . سعی کنید برایاینکار به دلیل بالا رفتن دقت در ولتاژ ۱۸v قطبیت H از فرکانسهای نمونه که قطبیت آنها افقی یا همان Horizontal است استفاده کنید . به سراغ دیش و ال ان بی رفته و ال ان بی را در فاصله کانونی دیش که برابر است با فاصله سر ال ان بی از عمق دیش به اندازه قطر دیش به توان ۲ ( فاصله کانونی = اندازه قطر دیش به توان ۲ ) نصب کنید. سپس فایندر را در مسیر ریسیور و ال ان بی قرار دهید به این صورت که قسمتی که روی فایندر نوشته شده to LNB به به ال ان بی و سر دیگر فایندر را به کابل اصلی که به ریسور متصل است ببندید .توجه داشته باشید در صورتی که کابلها را جابجا وصل کنید احتمال خرابی فایندر وجود دارد. .همچنین اگر در مسیر ال ن بی و ریسور از سوئیچ استفاده شده سوئیچ را از مسیر بین ال ان بی و ریسیور خارج کنید و قطعه دیگری غیر از فایندر در این مسیر قرار نداشته باشد.
در قدم بعدی ساعت ال ان بی خود را تنظیم کنید یعنی با چرخاندن ال ان بی نشانه مثلثی کنار ال ان بی را در وضعیتی که به آن Skew یا ساعت ال ان بی می گویند تنظیم کنید. بعد از اینکار باچرخاندن ولومی که روی فایندر قرار دارد عقربه نشانگر را روی عدد ۵ یا ۶ قرار دهید سپس دیش را در جهت افقی مورد نظر بصورت تقریبی قرار دهید و با جابجایی افقی سعی کنید که با دریافت دقیق تر فرکانس ها در جهت مناسب عقربه نشانگر فایندر به سمت عدد ۱۰ برود . هر کجا عقربه نشانگر فایندر به عدد ۱۰ رسید با ولوم فایندر عقربه را روی ۶ تا ۷ بیاورید بعد از اینکه جهت افقی را بصورت حدودی به دست آوردید کمی پایه دیش خود را محکم کنید و سپس دیش خود را در مسیر عمودی یا فراز یا همان Elevation تقریبی قرار دهید و باز هم با بالا و پایین بردن سر دیش سعی کنید با کمک فایندر سعی در بهتر کردن شدت فرکانس کنید. باید اینقدر این مراحل را انجام دهید تا دیگر عقربه نشانگر فایندر به سمت عدد بالاتر نرود .

توجه داشته باشید این کار کمی نیاز به تجربه دارد و ممکن است برای بار اول کمی برای شما مشکل باشد. برای تنظیم دیش می توانید تلویزیون و ریسیور را به کنار دیش ببرید ولی این کار با فایندر دقیق تر و سریعتر انجام می شود.

نام نرم افزار : mkon’s SarCalc
ناشر:dxmartin.at
سیستم عامل مورد نیاز: خانواده ویندوز
لینک دانلود : SatCalc V۰.۵
حجم فایل : ۱.۵۷ مگا بایت


www.shahidgholamhasanschool.com

www.shahidgholamhasanschool.com

 

 

دیکشنری برای با قابلیت تلفظ لغات Lingvosoft Talking Dictionary  

 دیکشنری قدرتمند از شرکت بین المللی LingvoSoft که شامل بیش از ۴۰۰۰۰۰ کلمه و عبارت مختلف می باشد. این دیکشنری در قالب زبان های گوناگون (از جمله فارسی) و در دو نسخه مختلف مخصوص Windows و Pocket Pc طراحی و ارائه شده است . این دیکشنری سخنگو ، دارای ترجمه کلمات از فارسی به انگلیسی و بالعکس می باشد.

 

قابلیت های کلیدی:
-قابلیت اضافه نمودن یا ویرایش کلمات مورد نظر کاربر به بانک اطلاعاتی برنامه ، جهت ایجاد دیکشنری شخصی
-دارای قابلیت تلفط لغات
-دارای قابلیت فیلتر کردن کلمات
-دارای interface چند زبانه کردن به زبان های English’French’German’Spanish’Russian و …
-دارای دو پنجره کردن مجزا برای متن اصلی و ترجمه شده
-قابلیت ترجمه متون انتخاب شده در پنجره اصلی برنامه
-دارای قابلیت Quick Search یا جستجوی سریع جهت جستجوی کلمات مورد نظر
-قابلیت سفارشی سازی محیط کاربری و ضاهر برنامه به سلیقه کاربر
-قابلیت پشتیبانی از امکان import/export از دیکشنی به دیگر برنامه ها یا از برنامه های دیگر به دیکشنری
-و …

توضیحات:  پس از نصب برنامه را ببندید و فایل Crack را در فولدر برنامه کپی کنید تا فایل همنام جایگزین شود.

 پسورد فایل: www.shahidgholamhasanschool.com

لینک دانلود: Download

 رمز:www.shahidgholamhasanschool.com

/ 0 نظر / 112 بازدید