انتقال طیاره از جاغوری به کابل جهت پرواز آزمایشی با دو فروند چرخ بال

ولسوال جاغوری ضمن  خیر مقدم  به مهمانان گفت : ما از سفر والی صاحب به منطقه جاغوری خبر نبودیم که مردم شریف جاغوری را برای پذیرایی مناسب از شما و هیئت همراه  با خبر می ساختیم .

ورود والی غزنی به جاغوری جهت انتقال طیاره به کابل

 

  آقای محمد موسی اکبر زاده والی محترم ولایت غزنی ضمن قدر دانی از پذیرایی مردم جاغوری گفت : خیلی خوشحالم که امروز در جمع شما قرار دارم . وی اضافه نمود  این سفر من به منطقه جاغوری  غیر رسمی می باشد.  انشاء الله در آینده نزدیک یک سفر رسمی به ولسوالی زیبا ،معارف دوست ، علم پرور  و فرهنگی جاغوری خواهم داشت . همچنان می خواهم یاد آور شوم که من در جلسه پی دی سی شرکت نموده بودم   همه ی پروژه های تان را تحویل دادم.  انشاء الله در آینده نزدیک شاهد انجام آن پروژه ها خواهیم بود.  ایشان گفت این پروژه ها عبارت از پل ، پل چک و ساختن مکاتب و ... می باشد .

 همچنان در مورد سرک جاغوری قره باغ نیز یاد آور شده و گفته است که : من با مسئولین صحبت کردم شرکت قبلی یک شرکت بی کاره بود از این خاطر کار قبلی آن ناکام ماند  و انشاء الله شرکت بعدی یک شرکت موفق خواهد بود .

 گفته می شود هدف اصلی  از آمدن والی غزنی به جاغوری ،بازدید از ولسوالی جاغوری و همچنان  انتقال طیاره ساخته شده توسط یکی از فرزندان برومند هزاره  به مرکز کابل جهت پرواز آزمایشی می باشد .

والی غزنی در جاغوری

 

 اری دوستان ، قرار بود ه است  که روز یکشنبه هفته جاری طیاره مذکور جهت پرواز آزمایشی به کابل انتقال یابد . اما به تاخیر افتاد. به هرصورت افغانستان است  . مسایل امنیتی و... همه ی اینها در این مسایل دخیل است .

 بلاخره روز دوشنبه  طیاره مذکور با همراهی ولسوال محترم جاغوری آقای ظفر شریف و والی محترم ولایت غزنی آقای محمد موسی اکبر زاده و تعدادی دوستان دیگر  از جاغوری به پایتخت انتقال یافت . آقای مومن زاده مدیر سایت جاغوری یک هم از جمله هیئت همراه می باشد تا گزارش پرواز موفقیت آمیز طیاره مذکور را تحت پوشش خبری قرار دهد  . هنوز برنامه بعدی به او اعلان نشده است. تا اطلاع بعدی مراکز اطلاع رسانی را تعقیب نمایید.

منبع

/ 0 نظر / 8 بازدید