تاثیر صفحه نمایش کمپیوتر روی صورت زنان

او در این باره گفت: اگر شما هم جزو افرادی هستید که در هنگام کار کردن با کامپیوتر اخم می ‌کنید و بیش از حد تمرکز می ‌کنید، بدون تردید دچار چین و چروک در صورت و خصوصا روی پیشانی خود می ‌شوید.

مهم‌ ترین دلیل این موضوع این است که زنان ساعت‌ های طولانی رو به رویصفحه کمپیوتر می ‌نشینند و در این مدت بسیار کم تغییر وضعیت می ‌دهند.

 اگر شما ساعت ‌های طولانی به سمت پایین نگاه کنید، عضلات گردن تان کوتاه شده و دچار شل شدگی می‌ شوند. به مرور زمان این پدیده به شکل رشد چانه ی دوم در زیر گلوی شما نشان داده می ‌شود. این پدیده همزمان با رشد استفاده از کامپیوترها در بین نسل حاضر بیش از گذشته دیده می‌ شود.

 تقریبا از 10 سال پیش استفاده از کامپیوترها رشد چشم ‌گیری داشت. زنانی که امروزه به این مشکلات دچار می ‌شوند نزدیک به 10 سال است که از کامپیوتر استفاده می‌ کنند، اما امروزه بسیاری از نوجوانان از سنین بسیار پایین استفاده از کامپیوتر را شروع می ‌کنند و به این ترتیب باید گفت احتمال ابتلای آن‌ ها به این مشکلات بسیار بیش ‌تر از نسل قبل خواهد بود.

بسیاری از ما زمانی که درگیر کار مهمی هستیم و یا فکر می‌ کنیم، به طور ناخودآگاه اخم می ‌کنیم که این موضوع در درازمدت اثرات بدی روی پوست باقی می‌ گذارد.

/ 0 نظر / 22 بازدید